Sukcesy naszych wychowanków


Rok szkolny 2021/2022

Mimo obostrzeń sanitarnych bierzemy udział we wszystkich bezpiecznych konkursach organizowanych przez przedszkola i instytucje z całej Polski.

Kontynuujemy informowanie Państwa o sukcesach naszych wychowanków.

 

 


Przyjaciele przyrody!

Miło nam poinformować, że Matylda i Michał z grupy Wiewiórki, zostali wyróżnieni w Międzyprzedszkolnym Turnieju Przyrodniczym, organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Toruniu.

 

GRATULUJEMY

 

 

 


 

Nasza wspaniała ekolożka!

 

Natalia z grupy Liski, została laureatką V Międzyprzedszkolnego Turnieju Badawczego organizowanego przez CN Młyn Wiedzy w Toruniu pod nazwą Eko-przedszkolaki. Nasza wspaniała ekolożka wykonała pracę pod tytułem Zdrowe miasto i wieś.

Natalko, gratulujemy.

Nagrodzone prace można oglądać w przestrzeni wystawienniczej

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

 

 


Jesienne dziewczyny!

 

Z wielką przyjemnością informujemy, że Zosia i Ala z grupy Wiewiórki zostały wyróżnione w konkursie plastycznym organizowanym przez SP nr 6 w Toruniu. 

Życzymy Wam dalszych sukcesów.

 


Jesienne kolory.

 

Michaś, Natalka i Marysia z grupy Wiewiórki,  otrzymali wyróżnienia w konkursie plastycznym organizowanym przez SP nr 17 pod nazwą Jesień kolorami malowana.

Gratulujemy !!!!

 


Rok szkolny 2020/2021

 

Sukces Amelki

 

Z ogromną radością informujemy, że Amelka Z. z grupy „Żabki” zdobyła

II miejsce w konkursie plastycznym pt. „Żeby zdrowe zęby mieć – trzeba tylko chcieć””.

Gratulujemy!


Gratulujemy Marysi.

Z ogromną radością informujemy o tym, że Marysia N. z grupy Biedronki, zdobyła I nagrodę w konkursie plastycznym, organizowanym przez PM nr 6 w Toruniu, pod nazwą – Laurka dla Rodziców.

 


Mistrzowski duet.

Julia Ch. i Zuzia N. z grupy Wiewiórki, zajęły I miejsce w konkursie organizowanym przez przedszkole Bajkowy Dworek. Dziewczynki pokonały przeciwników w konkurencji Podróż Mikołaja – kodowanie.

Wielkie brawa dla naszych wychowanek!!!!


 

Zwycięski Szymon Ch.

 

Szymek z grupy Wiewiórki, zwyciężył w konkursie plastycznym pod nazwą Moja choinka, organizowanym przez przedszkole Bajkowy Dworek.

Gratulujemy Szymkowi i życzymy dalszych sukcesów!!!!


 

Następcy Małysza, Żyły i Stocha!!!!

Drużyna Wiewiórek w składzie: Alicja, Martyna, Nikodem S., Paulina, Maja D., Dagmara, Szymek, Helenka, Julia Ch. i Staś, zajęła II miejsce w Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Zimowej, organizowanej przez przedszkole Bajkowy Dworek.

Zawodnicy mieli do wykonania takie konkurencje jak: Kule śniegowe, Łyżwiarstwo szybkie, Slalom gigant, Podawanie kuli oraz Skoki narciarskie.


 

Wygrana Kasi.

Gratulujemy Kasi z grupy Liski, która zajęła I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie Bezpieczny przedszkolak, organizowanym przez PM nr 11 w Toruniu. Nasza wychowanka zachwyciła jury stworzoną przez siebie rymowanką o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

 


 

Sukces Mai

Z największą przyjemnością informujemy, że Maja z grupy „Motylków” zdobyła nagrodę w wojewódzkim konkursie plastyczno – logopedycznym na kartkę z logopedycznego kalendarza pod hasłem „Naśladując ptaków mowę, my ćwiczymy dziś wymowę”. Maja wykonała przepięknego bociana. Pracę Mai można obejrzeć w galerii internetowej na stronie Biblioteki Pedagogicznej w Toruniu.

http://www.bptorun.edu.pl/800/wystawa-online-prac-plastycznych-nasladujac-ptakow-mowe-my-cwiczymy-dzis-wymowe

BRAWO MAJA!!!


Sukces Zuzi

Dzielimy się wielką radością i dumą z sukcesu Zuzi z „Motylków”, która zajęła 3. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Anglojęzycznej Online „Action Songs” i zachęcamy do obejrzenia nagrania 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=L91FtRv0lVM

Gratulujemy!!!