Drugi tydzień strajku

Szanowni Rodzice!

Wyrażam podziękowanie za wszelkie przejawy zrozumienia płynące z Państwa strony w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. W dalszym ciągu nie ma przesłanek do zaprzestania akcji protestacyjnej, dlatego nadal proszę o wyrozumiałość i wsparcie z Państwa strony.

Informacja dotyczy poniedziałku 15 kwietnia 2019 r.

Przedszkole wychodząc naprzeciw najbardziej potrzebującym rodzicom, którzy w żaden sposób nie są w stanie zapewnić opieki dzieciom uruchamia w dniu 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) 2 oddziały łączone dla 50 dzieci w godzinach 6.30-16.30 (niezależnie od zadeklarowanych godzin).

Uwaga! Informacje dotyczące kolejnych dni strajku będą na bieżąco umieszczane na stronie internetowej. Przepraszam za utrudnienia, w dalszym ciągu proszę o wyrozumiałość i wsparcie.

Dyrektor przedszkola