Materiały dla dzieci, czwartek 02.04.2020

Kochane Dzieci!

Każdego roku 2 kwietnia, w dzień urodzin słynnego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena, na całym świecie obchodzony jest

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci.

Ten dzień został ustanowiony, aby promować literaturę dla Was, najmłodszych czytelników. Od wielu lat w naszym przedszkolu odbywają się kolejne edycje Rodzinnego Konkursu Twórczości Literackiej z okazji tego święta. W tym roku nie mamy możliwości organizacji konkursu z uwagi na zawieszenie zajęć, ale proponujemy chętnym dzieciom, aby podzieliły się z nami swoją ulubioną książką (baśnią, bajką, opowiadaniem) i narysowały ilustrację, która dotyczy jej treści. Być może zachęcicie w ten sposób inne dzieci do jej przeczytania, a dla Waszego kolegi czy koleżanki stanie się ona również ulubioną lekturą. Dobrymi rzeczami zawsze warto podzielić się z innymi!

Pozdrawiamy,

Wasze panie

Materiały dla 3-latków:

02.04.2020. 3 latki

Materiały dla 4-latków:

02.04.2020. 4latki

Materiały dla 5-latków:

Materiały 2.04 dla5 latków

Materiały dla 6-latków:

ł jak łopata

Materiały logopedyczne:

List do Dz.