Uwaga! ZBIERAMY MAKULATURĘ (i nie tylko)!

Drodzy rodzice! W bieżącym roku szkolnym po raz kolejny nasza placówka  przystąpiła do  V edycji konkursu organizowanego przez Prezydent Miasta Torunia „Zbieramy makulaturę (i nie tylko) EKOKONKURS”.  Konkurs trwa w okresie od 1 października 2021 r. do 30 kwietnia.

Nasze przedszkole przystąpiło do konkursu w kategoriach:

– zbiórka nakrętek

– zbiórka makulatury

– zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Za każdy zapełniony nakrętkami karton przekazany na cele charytatywne placówki otrzymają podczas

podsumowania konkursu karton pierników Katarzynek ufundowanych przez Fabrykę Cukierniczą

Kopernik.

Zbiórka makulatury, jak w ubiegłych latach  odbywać się będzie na terenie placówki. Przyniesioną makulaturę można będzie składać pod rampą na terenie przedszkola.

Zbieranie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego odbywać się będzie w wyznaczonym przez przedszkole dniu.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe w następującej wysokości

Za łączną zebraną w placówce masę odpadów makulatury w placówkach mających od 50 do 250 uczniów:

– za zajęcie I miejsca w wysokości 8 000,00 zł

– za zajecie II miejsca w wysokości 5 000,00 zł

– za zajęcie III miejsca w wysokości 3 000,00 z

Nagrody finansowe otrzymane w konkursie mogą być przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych oraz wyposażenia sal lekcyjnych w placówce, która uzyskała tytuł laureata konkursu.